Thursday, 8 October 2015

Путін зазнав дуже серйозної поразки в Україні, — російський експерт

Таку думку висловив російський політолог Андрій Піонтковський виданню "Апостроф".
На його думку, тепер Путін очікує від Меркель і Олланда відповідної послуги, а саме — щоб вони переконали Петра Порошенка прийняти якісь нові варіанти поправок до Конституції і закону про особливий статус Донбасу.
"Путін зазнав дуже серйозної поразки в Україні… Амбіції Путіна стають все скромнішими і скромнішими. Але від своєї стратегічної мети - за будь-яку ціну послабити українську державу і взяти її під свій повний контроль — він так і не відмовився. Сьогодні він відчайдушно намагається впихнути "Лугандонію", як ракову пухлину, в тіло України, щоб через неї сіяти хаос і блокувати європейський вектор розвитку України", — вважає політолог.
Путін, пише експерт, намагається віддати Україні її ж території, але з російськими військами та амністованими бандитами "моторолами" і "гіві".Найважче для української влади зараз — в тому, що західні союзники, які зробили багато чого для підтримки України, будуть, на жаль, її в цьому напрямку підштовхувати. Треба пояснювати їм, у чому насправді полягає суть плану Путіна. Це серйозна політична і дипломатична робота, яка належить Україні найближчим часом,
— наголосив Піонтковський.
Він зауважує, що Путін, не втративши інтересу до України, зараз намагається зробити все, аби цей інтерес втратило російське суспільство. Тому президент РФ і поліз у Сирію. Однак, наголошує автор, війна з мусульманами завдасть Росії набагато більших збитків, "ніж десять обамівських Америк".

No comments:

Post a Comment